HAKKIMIZDA
Tüm projelerinizde sizlere değer katıyoruz.
Ekare Web, İzmir merkezli bir web tasarım ve dijital pazarlama ajansıdır. 2023 yılında kurulan şirketimiz, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere web tasarımı, e-ticaret, SEO, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama gibi birçok hizmet sunmaktadır.

Ekare Web olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Her müşterimiz için ayrı bir strateji belirliyoruz ve tasarım ve pazarlama kampanyalarını bu stratejilere uygun olarak planlıyoruz.

Ekare Web, işletmenizin dijital varlığına değer katmak için burada. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya bir teklif almak için bize bugün ulaşın.
EKARE WEB
YORUMLAR
Müşterilerimizin Görüşleri
Marka değerimiz için çok önemli olan web sitemizi profesyonelce gerçekleştirdikleri için teşekkür ederiz.
Serhan ŞEN Oftalmik Market Tıbbi Cihazlar
1967'den beri Kıbrıs Şehitlerinde kahve satışı gerçekleştirdiğimiz dükkanımız için dijital dönüşüm yolculuğumuzda bize destek oldular. E-Ticaret web sitemizi, sosyal medya hesaplarımızı ve Trendyol mağazamızın kurulumları aşamasında destek oldular. Yönetim konusunda da destekleri devam etmektedir. Tüm çalışma adına teşekkür ederiz.
Serhat BİLİR Alsancak Kuru Kahvecisi
Bulgaristan'da göz cihazları alanında faaliyet gösterdiğimiz firmamız için İngilizce ve Bulgarca dil seçenekleriyle harika bir site oluşturuldu. Destekleri için kendilerine teşekkür ederiz.
Fikri ŞEN Arkmed Medical
Firmamızın web sitesini yenilediler ve verdikleri hizmetten çok memnun kaldık.
Erkan FİLİZ Nova Medikal
SEO çalışması ile başladığımız yolculuğumuzda, şirketimizin yüzü olan web sitemizi daha profesyonel hale getirmek içinde kendileri destek sağladılar. Çalışmaları ve destekleri için teşekkür ederiz.
Emre ÇAKMAK Boğaziçi Vinç
Bu güne kadar çalıştığım en kaliteli işlerden biriydi diyebilirim. İşe başlarken hazırlanan rapor yapılan çözümler işin arasında hazırlanan ikinci rapor ve sağlanan çözümler muhteşemdi. Her aşamada yapılan bilgilendirme, problemin köküne giderek yapılan çözümler sitemiz için çok verimli oldu. Teşekkürler.
Yüksel Samutoğlu Çamlıca Barkod
İkinci el göz cihazlarımız için web sitesi ihtiyacımız için kendilerinden hizmet aldık. Tüm çalışma sürecinde sundukları hizmet için teşekkür ederiz.
Serhan ŞEN Göz Cihazları
Eski web sitemizi güncelleyerek daha kullanışlı bir web sitesi kurdular, ellerine sağlık.
Rıfat KARANFİL Karanfil Emlak
Aklınızdaki Projeleri Hayata Geçirelim!
Hemen Bizimle İletişime Geçin.
BLOG
Bizden Haberler
30.09.2023
Google Search Console, Google tarafından sunulan bir web hizmetidir ve web sitenizin Google’da nasıl performans gösterdiğini izlemenize ve analiz etmenize yardımcı olan ücretsiz bir araçtır. Bu araç, web sitenizin Google’da nasıl indekslendiğini, hangi anahtar kelimelerle...
DEVAMINI OKU →
29.09.2023
SEO Nedir? Arama Motoru Optimizasyonu Hakkında Kapsamlı Rehber SEO, Arama Motoru Optimizasyonu’nun (Search Engine Optimization) kısaltmasıdır ve çevrimiçi varlığınızı artırmak için kullanılan önemli bir dijital pazarlama stratejisidir. SEO, web sitenizin arama motorları tarafından daha iyi...
DEVAMINI OKU →
25.09.2023
Günümüzde e-ticaretin önemi gitgide artmaktadır. İnsanların alışveriş yapma biçimleri günden güne dijital alana taşındığını söyleyebiliriz. 2022 yılında küresel anlamda e-ticaret hacmi 5,5 trilyon dolara erişmiş durumda ve 2023 yılında yaklaşık %25 büyüyeceği tahminiyle 7 trilyon...
DEVAMINI OKU →
24.09.2023
Kurumsal web sitesi, bir işletmenin veya organizasyonun dijital varlığını temsil eden ve çevrimiçi varlığını sürdüren bir web sitesidir. Bu tür bir web sitesi, şirketin ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak, marka bilinirliğini artırmak, müşterilere erişmek ve işletmenin...
DEVAMINI OKU →
İLETİŞİM
Bizimle Çalışmaya Hazır Mısınız?
İletişim bilgilerimizden bize hafta içi her gün çalışma saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz. İlgili tüm konularda sizlere destek olmaktan büyük mutluluk duyarız.
Merkez Şube
Evka 4 Mah. İsa Yusuf Alptekin Cad. No: 13, 35030 Bornova/İzmir
Sabit Telefon
0 (507) 538 81 97
Cep Telefonu
0 (507) 538 81 97
Whatsapp
0 (507) 538 81 97
Whatsapp
Emre Eğrioğlu
Emre Eğrioğlu
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?